Aquacentrum Janské Lázně

 

Rehabilitační bazén nepravidelného tvaru s vodní plochou 230 m² má hloubku od 1,2 do 1,5 metru. Je napouštěn minerálními prameny o teplotě 27 °C vyvěrajícími v areálu lázní jako Janský a Černý pramen. Moderní aquacentrum má k dispozici vodní clony, protiproud, masážní a perličková lůžka a vnitřní i venkovní vířivky. Využít můžete také finskou saunu uvnitř i venku, parní saunu a zchlazovací bazének. 

V letní sezóně je otevřena slunečná terasa s lehátky. Příjemnou atmosféru v termálním bazénu navodí večerní podvodní barevné osvětlení.

aquacentrum Janské Lázně
Vzdálenost: 1 km
Otvírací doba: pondělí - pátek: 16-21 hodin,
sobota a neděle: 13-21 hodin
Kontakty: https://www.janskelazne.com/aquacentrum/
 
 

hotel Omnia Janské Lázně

 

Je nutné si předem zavolat na recepci hotelu a objednat se. Bazén je menších rozměrů (10 x 4 m) s chrliči vody, dětským brouzdalištěm a skluzavkou. Odpočinou si můžete ve vířivce o teplotě 29°C.

Bazén v hotelu Omnia
Otvírací doba: 8–20 hodin
Kontakty: www.omniahotel.cz
499 859 780
 
 

Bazén v OA Janské Lázně

 

Bazén je otevřen veřejnosti pouze ve všední den a je zapotřebí se objednat na tel. čísle. Bazén je velký 6x12 m. Bazén se nachází v Janských Lázních. Funkčnost je třeba ověřit na uvedeném tel čísle.

Bazén v obchodní akademii
Kontakty: www.oajl.cz
tel.: 499 875 175
 
 

Retropark Sejfy

 

Retropark Sejfy je přírodní upravené koupaliště. Nádrž má postupné dno, k dispozici jsou i lavičky a lehátka. Retropark zahrnuje pískové hřiště s volejbalovou sítí, stůl na stolní tenis a restauraci. Jsou zde nově zrekonstruované umývárny se sprchami s teplou vodou na mincovní automat, venku jsou zachovány staré sprchy se studenou vodou.

Retropark Sejfy
Vzdálenost: 7 km
Otvírací doba: červenec a srpen (denně od 9 do 22 hodin)
Kontakty: www.lesniplovarna.cz
 
 

Letní vyhřívané koupaliště Trutnov

 

Koupaliště je v provozu od června do srpna. V areálu je vyhřívaný bazén dlouhý 25 m, tobogán, skluzavky, minigolf, ping-pong a volejbal. Dále zde najdete dětské hřiště, trampolína a stánek s občerstvením.

Koupaliště Trutnov
Vzdálenost: 15 km
Otvírací doba: Červen: 9–19 hodin,
Červenec – Srpen: 9–20 hodin
Kontakty: www.lokotrutnov.cz
 
 

Bazén v hotelu Horizont, Pec p. Sněžkou

 

Hotel Horizont se nachází v Peci pod Sněžkou. Je zde bazén s protiproudem, v letních měsících i venkovní vstup do bazénu s možností slunění, vířivka a solárium. K odpočinku slouží sauna s osvěžujícím bazénkem a odpočinkovým prostorem.

Bazén v hotelu Horizont
Vzdálenost: 15 km
Otvírací doba: 7.30–22 hodin
Kontakty: www.hotelhorizont.cz
tel.: 499 861 536
 
 

Aquapark ve Špindlerově Mlýně

 

Areál AQUA Parku Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového tobogánu. K dispozici jsou i malá a velká vířivka, divoká řeka, AQUA bike, sauna i pára. Teplota vody v rekreačním bazénu je 28°C, ve vířivkách 33°C.

Aquapark ve Špindlerově Mlýně
Vzdálenost: 34 km
Otvírací doba: červenec a srpen (denně: 10–22 hodin), sauna a pára mají od 15 hodin
září a říjen (denně: 12–19 hodin, o víkendech od 10 hodin)
Kontakty: www.aquaparkspindl.cz/cz/aquapark
tel.: 499 523 037
 
 

Aquapark v Hradci Králové

 

Aquapark Hradec Králové nabízí řadu atrakcí. Můžete se projet na tobogánu, zaplavat si v bazénu, užít si umělého vlnobití nebo si poležet ve vířivce či v horkém bazénku. Aquapark nabízí: 82 m dlouhý tobogán se světelnými efekty, bar v bazénové hale, dětský bazén s umělou říčkou, kruhový bazén s perličkovými lůžky, podkovovitý bazén s podvodními masážemi, 37°C teplý vířivý bazén, vodní masážní lůžko, venkovní terasa, parní oddělení.

Aquapark v Hradci Králové
Vzdálenost: 62 km
Otvírací doba: Po – Pá (10–21 hodin)
So – Ne a svátky (10–20 hodin)
Kontakty: www.snhk.cz/lazne
tel.: 495 404 444